Informējam, ka Internetveikala pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 8.00-17.00!!!

Neatradi meklēto? Nosūtīt pieprasījumu Video par uzņēmumu Facebook lapa

Par mums

Delve 2 ir vadošais stiprinājumu importētājs un vairumtirgotājs Latvijā. Uzņēmuma panākumu pamatā ir atbildīga attieksme pret klientu apkalpošanu, partnerību un piegādāto produktu kvalitāti. Delve 2 tika dibināts 1997. gadā.
 
Delve 2 saviem klientiem piedāvā plašu skrūvju, uzgriežņu, paplākšņu, kniežu, trošu, ķēžu sortimentu. Piedāvātajā produktu diapazonā ir arī cita veida stiprinājumi, dažādu veidu rūpnieciskie papīri un cimdi. Lai nodrošinātu efektīvu darbību, uzņēmums ir izveidojis maksimāli racionalizētu piegādes ķēdi. Mūsu noliktava ir lielākā un vislabāk aprīkotā noliktava Latvijas stiprinājumu nozarē. Viena no mūsu īpašām pamatkompetencēm ir tādu produktu piegāde, kas izgatavoti saskaņā ar klienta rasējumu vai paraugu.
 
Vairāku gadu ilgas attīstības laikā mēs esam uzsākuši un veiksmīgi turpinām sadarbību ar uzticamiem ražotājiem un izplatītājiem Tālajos Austrumos, kā arī visā Eiropas teritorijā. Pastāvīgi paplašinot piedāvāto produktu klāstu, mēs saviem klientiem varam piedāvāt gan standarta, gan nestandarta stiprinājumus, kā arī tehniskos risinājumus stiprinājumu jomā no plaši pazīstamiem ražotājiem.
 
Saviem pastāvīgajiem pasūtītājiem mēs piedāvājam ievērojamas atlaides un klientiem sniedzam profesionālas konsultācijas. Paplašinot savu tirdzniecības tīklu un sadarbojoties ar partneriem visā pasaulē, mēs pastāvīgi pilnveidojamies un augam, sasniedzot arvien augstākus rezultātus savā darbības jomā.

Mūsu partneri

Mēs izmantojam sīkfailus. Turpinot lietot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika.