Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
Lat
Rus
Eng
Skrūves / stiprinājumi / troses / instrumenti
Vairumtirdzniecība

SIA „Delve 2” vairumtirdzniecība apkalpo lielu skaitu juridisko personu Klientus, kas ir gan būvmateriālu un saimniecības preču mazumtirdzniecības veikali, gan metālapstrādes, kokapstrādes un citu nozaru ražotāji, gan celtniecības uzņēmumi. Šos klientus apkalpo mūsu vairumtirdzniecības bāze un arī mūsu mazumtirdzniecības veikali. Līgumklientu ērtībām mūsu veikalos vairumtirdzniecības sortimenta preces var iegādāties par tādām pašām cenām kā vairumtirdzniecības bāzē. Precēm, kuras nav SIA „Delve 2” vairumtirdzniecības sortimentā, līgumklientiem veikalā tiek piedāvāta ar 10 % atlaidi.

 
Kā kļūt par Delve 2 līgumklientu?
 
Atver mūsu mājas lapas www.delve2.lv sadaļu Kontakti – Vairumtirdzniecība. Tajā Jūs variet sameklēt savu tirdzniecības pārstāvi pēc reģionālās piederības, vai zvanot uz mūsu vairumtirdzniecības biroju pa tālr.: +371 67421288. Mūsu tirdzniecības pārstāvji Jums laipni pastāstīs par SIA „Delve 2” komplekso piedāvājumu vairumtirdzniecības klientiem un palīdzēs Jums izvēlēties izdevīgāko sadarbības veidu, sniegs informāciju par precēm, piegādēm un apmaksas noteikumiem.
 

 

 

SIA "DELVE 2" VAIRUMTIRDZNIECĪBA

 

Adrese:Mellužu iela 15-4, Rīga, LV-1067

E-pasts preču pasūtījumiem: noliktava@delve2.lv

Nosūtiet mums savu
jautājumu / ziņojumu
 Mūsu produkcija