Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
Lat
Rus
Eng
Skrūves / stiprinājumi / troses / instrumenti
Jaunumi
SIA DELVE 2 ABRACS PRODUKCIJAS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
19.11.2015

Kompānija Abracs ir viens no lielākajiem abrazīvu, aksesuāru un saistīto preču tirgotājiem Liebritānijā. Augsta izstrādājumu kvalitāte, plašais preču sortiments, izcilās zināšanas materiālu griešanas un virsmu apstrādes industrijā, nepārtraukts darbs pie jaunu produktu izstrādes, produktu pieejamība noliktavā un labs klientu serviss, ir iemesli, kādēļ briti izvēlas un uzticas Abracs markai jau 25 gadus. Kompānija ir dibināta 1989. gadā un relatīvi īsā laikā ir kļuvusi par vienu no Lielbritānijas tirgus līderiem. Viens no iemesliem – cieša sadarbība ar klientiem, uzklausot to vēlmes un ieteikumus. No 2015. gada Abracs produkcija ir pieejama arī Latvijā. Tās izplatītājs Latvijā ir SIA Delve 2.

Abracs piedāvā griežamos un slīpējamos diskus, dimanta diskus, smilšpapīrus, figūrzāģu asmeņus, kroņurbjus un dimanta kroņurbjus, kā arī ļoti plašu dažādu virsmu apstrādei paredzētu rotējošo galviņu gammu. Kompānijai Abracs ir spēkā esošs ISO 9001 Quality Management System sertifikāts.

Abracs ir O.S.A. (Organisation for Safety of Abrasives – Organizācija par drošiem abrazīviem) biedrs un drīkst marķēt savu produkciju ar O.S.A. kvalitātes zīmi. Abracs ir Lielbritānijas piegādātāju kvalitātes kontroles sistēmas Link-up biedrs. Abracs ir BAF (British Abrasives Federation – Lielbritānijas abrazīvu federācija) biedrs.
 

 

 

SKATĪT VAIRĀK >

Atpakaļ
 Mūsu produkcija