Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
Lat
Rus
Eng
Skrūves / stiprinājumi / troses / instrumenti
Jaunumi
DEN BRAVEN TEHNISKIE AEROSOLI
26.03.2018

2018. gada janvārī SIA DELVE 2 ir kļuvusi par
DEN BRAVEN tehnisko aerosolu oficiālo izplatītāju Latvijā.

 
 

Kompānijas vēsture aizsākās 1974. gadā, kad Kees Den Bravens nodibināja pirmo ražotni Nīderlandes pilsētā Osterhoutā. Dažu gadu laikā kompānija kļuva par savas nozares līderi Eiropā. Pašreiz tā ir starptautiska holdinga kompānija, kas ražo un pārdod celtniecības ķīmijas produktus.

Den Braven grupa sastāv no 8 ražotnēm, kas atrodas septiņās Eiropas valstīs (Nīderlandē, Vācijā, Francijā, Dānijā, Bulgārijā, Itālijā, Rumānijā) un ASV. Produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 80 valstīm.

 


Ar vismodernākajām tehnoloģijām aprīkotās ražotnes var apmierināt pašas augstākās klientu prasības. Pilnībā datorizētā informācijas sistēma garantē ātru un efektīvu klientu pasūtījumu izpildi. Den Braven var piedāvāt saviem klientiem tehnisko atbalstu un pilnīgas drošības datu lapas, kas ļauj izvēlēties viņu vajadzībām atbilstošus produktus. Mazumtirdzniecības veikalus, kas pārdod Den Braven produkciju, ražotājs apgādā ar atbilstošu aprīkojumu, kā arī veic tirdzniecības personāla padziļinātu apmācību.

 

DEN BRAVEN
Tehnisko aerosolu katalogs

 

Atpakaļ
 Mūsu produkcija